Apartamentos Baltum

  • The lagest option:
  • 6 гостей
  • 3 ліжка
  • 3 спальні

Apartamentos Baltum Albufeira розташовані у районі Peneco Beach, майже за 5 хвилин ходьби від Praia do Inatel. Апартаменти мають доступ до поля для гольфу, щоб задовольнити потреби активних гостей.

Це помешкання пропонує гостям балкон, терасу і вітальню, а також такі сучасні зручності, як система клімат-контролю. В апартаментах є ванна кімната з феном і банними рушниками. Крім того, ви знайдете душову кабіну і окремий туалет.

Apartamentos Baltum пропонують гостям зручності для самостійного приготування їжі, такі як кухня та обідня зона, для їхнього задоволення.

Mother Church of Albufeira розміщений поблизу від апартаментів, а центральний автовокзал Centro de Albufeira - на відстані 5 хвилин пішки. Praia do Tunel знаходиться лише за 0.6 км, а Centro Historico de Albufeira - за декілька хвилин ходьби від Apartamentos Baltum. Praia dos Pescadores знаходиться в межах 5-хвилинної прогулянки від помешкання. Апартаменти знаходяться на відстані 4.6 км від залізничного вокзалу Albufeira.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Apartamentos Baltum Албуфейра
#378 Cozy Corner City & Beach Escape
Ціна лише для моб. пристроїв

#378 Cozy Corner City & Beach Escape

9.0
Блискуче 4 відгуки
59 м від помешкання
Albufeira Amazing View 2 With Pool By Homing
Ціна лише для моб. пристроїв

Albufeira Amazing View 2 With Pool By Homing

113 м від помешкання
Apartamento Vida & Mar At Albufeira Beach
Ціна лише для моб. пристроїв

Apartamento Vida & Mar At Albufeira Beach

9.7
Чудово 6 відгуків
129 м від помешкання
USD 226 USD 203
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Портімао Аеропорт
    43 км

    Залізничні вокзали

    Albufeira Train Station
    4.8 км

    Зручності

    Інтернет

    • Безкоштовний Wi-Fi в номері

    Паркінг

    • Паркування

    Шаттл

    • Платний трансфер від/до аеропорту

    Послуги на території

    • Сейф
    • Цілодобова стійка реєстрації
    • Охорона
    • Камера схову багажу
    • Магазини/ комерційні послуги

    Харчування

    • Ресторан

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    Відпочинок

    • Вихід на пляж

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Звукоізольовані номери
    • Зона відпочинку
    • Тераса
    • Садові меблі
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Дизайн

    • Паркетна підлога

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Банкомат
    • Детектори диму
    • Вогнегасники

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 16:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Номер ліцензії32286/AL;32244/AL;32295/AL;73640/AL
    • Інформація про додаткові ліжка
    • Дитячі ліжечка в номері не надаються.
    Часті питання
    • Чи є в Apartamentos Baltum безкоштовний Wi-Fi?
      Доступ до Інтернету надається безкоштовно в Apartamentos Baltum.
    • У квартирі Apartamentos Baltum можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі Apartamentos Baltum не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості зможуть скористатися кухнею з електрочайником, холодильником і кухонним приладдям.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Портімао Аеропорт
    43 км

    Залізничні вокзали

    Albufeira Train Station
    4.8 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Apartamentos Baltum Албуфейра

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити